افتتاح اولین atm متصل به بانک انصار و متعلق به شرکت G.S.S

انصار

به اطلاع دفاتر محترم میرساند در مدتی که مقدمات برگزاری همایش در حال انجام بود شرکت G.S.S با همکاری متخصصان بانک انصار بدون نیاز به پیگیری  و  حضور بنده به عنوان مسؤل دفتر اولین دستگاه atm دفاتر استان  متصل به بانک انصار را به صورت پایلوت در دفتر واقع در خیابان طالقانی افتتاح و راه اندازی نمودند.

بدینوسیله از مدیریت بانک انصار علی الخصوص مهندس خسروی و همچنین شرکت G.S.S مشخصا مهندس پور سرپرست  به واسطه شناخت جایگاه دفاتر و همکاری شایسته تقدیر و تشکر به عمل می آید.  

تشکر ویژه از نمایندگان محترم انجمن در شهرستانها

IMG_1814

 

لازم است تشکر صادقانه و ویژه هییت مدیره از زحمات و عملکرد بسیار مناسب  و تلاش  بدون هیچ چشمداشت نمایندگان محترم انجمن در شهرستانها را به این عزیزان تقدیم نمایم.که یکی از ارکان اصلی برگزاری این همایش بودند.

به امید توفیقات روز افزون شما عزیزان در سایه الطاف بیکران الهی.

نمایندگان و رابطان انجمن با دفاتر شهرستانها

بنام خدا

باسلام.به استحضار دوستان میرساند که نماینده هر شهرستان به قرار ذیل تعیین گردید و لازم است نکاتی را در این خصوص  یاد آور شوم.

وظیفه اطلاع رسانی اخبار و دستورالعملهای ابلاغی از سوی انجمن به سایر دفاتر شهرستانها به عهده نمایندگان میباشد .

مطلع ساختن انجمن از مشکل یا مشکلات شهرستان مربوطه در اولین فرصت ممکن.

ارجاع درخواستها یا شکواییه های دفاتر از سازمانها به انجمن

نمایندگان محترم مجاز به اتخاذ تصمیم بدون مشورت با انجمن در رد یا قبول همکاری با سازمانی یا معرفی دفتری جهت ارایه خدمت نیستند.

اما ابلاغ بخشنامه ها یا دستورالعملها از جانب این عزیزان به مانند ابلاغ از طرف انجمن بوده و لازم الاجرا میباشد.

مناسب است جهت حفظ جایگاه این عزیزان و درنهایت عزتمندی کلیه دفاتر ، عزیزانی که قبول زحمت نموده و منت بر این حقیر نهادند  را به نحو شایسته همچون گذشته حمایت و پشتیبانی نمایید.

اسد آباد:آقای بابک فدایی            تویسرکان:آقای علیپور

رزن:خانم مظفری                              بهار:آقای قره خانی

ملایر:آقای شعبانی                   نهاوند:خانم حاج بابا علی

کبودرآهنگ:آقای شکری صامت

انتخاب یا تعیین نمایندگان شهرستانها

ettelaie_005

 

با سلام

به اطلاع  شهرستانهای محترم میرساند چنانچه تا پایان روز شنبه  ۱۳۹۳/۰۶/۲۹  جهت برگزاری جلسه و انتخاب نماینده  شهرستان خود اقدام ننمایند، انجمن راسا نسبت به تعیین نماینده آن شهرستان اقدام خواهد کرد.

بدیهی است که کلیه دفاتر محترم مورد تایید و دارای شایستگی لازم میباشند. اما هدف از برگزاری جلسه وانتخاب نماینده توسط خود دفاتر،به علت آشنایی بیشتر انجمن با مشکلات هر شهرستان و اجازه حق انتخاب به دفاتر شهرستانها برای تعیین نمایندگان خود در انجمن میباشد.

اولین خودپرداز بانک انصار

انصار

 

به اطلاع دفاتر محترم استان همدان میرساند اولین دستگاه خودپرداز شرکت G.S.S که طبق قرارداد منعقده با بانک  انصار متعهد به تجهیز دفاتر پیشخوان استان میباشد در دفتر پیشخوان ابن سینا نصب و تحویل گردید.

 

بدینوسیله از سرعت عمل وایفای تعهد بانک انصار و شرکت G.S.S تشکر و قدر دانی میگردد.

 

اطلاعات تکمیلی متعاقبا به حضورتان تقدیم میگردد.

آموزش خدمات خودرویی

ettelaie_005

با سلام

به اطلاع آندسته از دفاتری که در جلسه آموزشی سامانه جدید مشاغل خودرویی حضور نداشتند میرساند که:

با توجه به مذاکرات انجام شده و احتمال برگزاری جلسه مجدد در هفته اینده،فقط دفاتری که نسبت به پرداخت حق عضویت اقدام کرده باشند معرفی خواهند شد.

دفاتر محترم دقت بفرمایند چون جلسه دیگری به هیچ عنوان تشکیل نخواهد شد و کلیه مسؤلیتهای ناشی از این امر به عهده مسؤل دفتر خواهد بود.

واگذاری تعدادمحدودی دستگاه خود پرداز

atm_005

به اطلاع دفاتر محترم استان میرساند :

با توجه به عقد قرارداد انجمن به نمایندگی  از دفاتر با یکی از بانکهای عضو شبکه شتاب مبنی بر برقراری ارتباط و استفاده از زیرساختهای  بانک مذکور جهت سویچ دستگاههای خودپرداز با شرایط کارمزدی و قراردادی متفاوت ومناسب ،دفاتر متقاضی هرچه سریعتر درخواست خود را به انجمن اعلام نمایند.

لازم به ذکر است که انجام مقدمات بر اساس اولویت تاریخ ثبت نام و عدم منع دفتر از ارایه خدمات می باشد.

لزوم هماهنگی دفاتر با انجمن

notice_002

با سلام

مجددا  به کلیه همکاران گرامی یادآور میشوم به هیچ عنوان به طور انفرادی نسبت به عقد قرارداد با شرکتهای خصوصی و حتی دولتی اقدام ننمایند.زیرا مشاهده شده که هیچ یک از قراردادهای بسته شده حقوق حداقلی دفاتر را لحاظ ننموده و بعضا دفاتر با مشکل مواجه شده اند.البته در خصوص پیامهای تبلیغاتی که این دقت باید چند برابر باشد.

انشااله دوستان رعایت بفرمایند در غیر اینصورت کلیه عواقب ناشی از آن به عهده مسؤل دفتر خواهد بود.

برگزاری اولین جلسه با شهرستان ملایر

باسلام

ضمن تشکر از دفاتر محترم شهر ملایر به اطلاع  کلیه دفاتر میرساند که اولین جلسه دفاتر شهرستان ملایر با  انجمن صنفی که بنده افتخار حضور داشتم روز پنجشنبه  واقع در یکی از دفاتر شهرستان به مدیریت آقای روستایی برگزار شد که همراه  ارایه گزارش عملکرد صنف در کانون کشوری و کارگروه استانی  بسیار مفید و مباحث مهمی پیرامون مشکلات و راهکارهای مرتفع سازی آنها صورت پذیرفت.ضمن اینکه دفاتر به اتفاق آرا آقای شعبانی را به عنوان نماینده و رابط با انجمن صنفی جهت پیگیری بهتر و سهولت در ارتباط مداوم با انجمن انتخاب کردند.با توجه به اتحاد وهمبستگی دفاتر شهرستان ملایر با توکل به خداوند متعال شاهد آینده ای روشن تر خواهیم بود انشااله.

چنین انتظار میرود که سایر شهرستانهای محترم نیز هرچه سریعتر نسبت به اقدام مشابه عمل نمایند.