صدور کارت عضویت و کارت شناسایی

ettelaie_005

با سلام

لطفا دفاتر محترم مشخصات خواسته شده زیر را جهت صدور کارت عضویت و کارت شناسایی  و همچنین ایجاد بانک اطلاعاتی دفاتر هرچه سریعتر در شهرستانها توسط نمایندگان شهرستانها و در شهر همدان با تماس با دفتر انجمن اعلام نمایند.(تماما مشخصات دارنده پروانه)

نام و نام خانوادگی-نام پدر-شماره شناسنامه-تاریخ تولد-محل تولد-کد ملی-آدرس -تلفن دفتر-تاریخ پایان مجوز-خدمات در حال ارایه در دفتر.

                                                             با تشکر

 

لزوم اجرای طرح (sin)

با سلام

به اطلاع دفاتر عزیز میرساند با توجه به ابلاغ مجری درگاه به کانون کشوری و لزوم اجرایی شدن آن کلیه دفاتر جهت برقراری طرح sin فرم زیر را که شامل اطلاعات پایه دفاتر میباشد را تکمیل نموده ودر اسرع وقت به آدرس ebnsina55104@gmail.com  ارسال نمایید.

لازم به ذکر است کلیه خدمات دفاتر از این پس فقط و فقط از این درگاه ارایه میشود.

 

 

نمونه فرم طرح sin

پیام تسلیت

tasliat

 

سلام

همکار گرامی  سرکار خانم سهیل امامی،بدینوسیله در گذشت عموی بزرگوارتان را به شما  علی الخصوص پدر گرامیتان تسلیت عرض مینماییم و از خداوند متعال برای آن مرحوم طلب بخشش و برای بازماندگان ، اعطای صبر خواستاریم.

                                      انجمن صنفی دفاتر پیشخوان دولت استان همدان  

اعلام شرایط نهایی atm

با سلام

به اطلاع آندسته از دفاتری که درخواست atm   خود را به انجمن داده اند میرساند با توجه به نصب  و راه اندازی یک دستگاه به عنوان پایلوت  و گذشت حدودا دو هفته ، همچنین پشتیبانی و ارایه سرویس به موقع و مناسب از جانب بانک انصار و شرکت G.S.S  و پایان مراحل عقد قرارداد برای اطلاع از شرایط نهایی با دفتر انجمن تماس حاصل نمایند.