تغییر تعرفه خدمات

ettelaie_005

 

با سلام

به اطلاع میرساند با تلاش و پیگیریهای مستمر هییت مدیره محترم و همچنین پشتیبانی مهندس صادقی دبیر محترم کارگروه  و حمایت و مساعدت مدیر عامل محترم شرکت مخابرات استان، آقای مهندس نظری پویا به زودی شاهد تغییرات قابل توجهی در تعرفه ارایه خدمات تلفن ثابت خواهیم بود.

گزارش برگزاری جلسه هییت مدیره کانون کشوری

با سلام

به اطلاع دفاتر محترم میرساند که جلسه هییت مدیره کانون کشوری دفاتر پیشخوان در روزهای سه شنبه و چهارشنبه هفته گذشته در محل کانون برگزار گردید که طی آن دستورالعملهای مجری درگاه خدمات(کانون) و کمیته نظارت و بازرسی و کمیته حقوقی و همچنین برنامه ریزی برای برگزاری سومین همایش ملی دفاتر، در جلسات طولانی بطوری که بررسی کمیته بازرسی بیش از ۷ ساعت جلسه مداوم را در پی داشت ، بحثهای کارشناسانه و تخصصی و بحث و گفتگو پیرامون تک تک بند های دستورالعملها خوشبختانه تدوین و به تصویب هییت مدیره محترم کانون جهت ارایه به کارگروه راهبری رسید.

انشااله که از این پس شاهد روزهای سرشار از امیدی برای دفاتر باشیم.

 

کانون

ثبت نام و فعال سازی پنل eways

با سلام

به اطلاع دفاتر محترم میرساند با توجه به مزایای خاص پنل  eways  مانند امنیت بالا،قیمت مناسب،تنوع محصول و همچنین در اختیار قرار دادن پنل جداگانه برای هر دفتر ،  دفاتری که کد کاربری آنها غیر فعال گردیده و یا تا کنون کد کاربری دریافت ننموده اند میتوانند جهت فعالسازی مجدد ویا ثبت نام با دفتر انجمن یا شماره های شرکت تماس بگیرند.

 

تلفن:۰۲۱۶۴۲۴ داخلی ۲۴۰ و ۲۴۱ خانم چراغیها       ۰۲۱۶۶۹۳۳۶۳۶         فکس:۰۲۱۶۶۹۴۹۱۰۱

 

 

ewa ewa1

ارسال فهرست دفاتر جهت اخذ نمایندگی آشنای اول(محصولات و خدمات شرکت ارتباطات ثابت ایران)

با سلام

احتراما لیست دفاتر واجد شرایط  (مرحله اول شهر همدان)جهت اخذ نمایندگی آشنای اول به استثنای دفاتری که کد آنها در زیر آورده می شود به کانون کشوری ارسال گردید، چنانچه  دفاتر نامبرده حداکثر تا پنج شنبه ۹۳/۰۸/۲۹ نسبت به تسویه اقدام نمایند ،امکان اضافه شدن به لیست ارسالی به عنوان تکمیل دفاتر واجد شرایط وجود دارد . در غیر اینصورت لیست ارسالی به عنوان لیست نهایی اعلام خواهد شد.

۷۲۳۸۱۰۷۹               ۷۲۳۸۱۰۸۹           ۷۲۳۸۱۰۷۰           ۷۲۳۸۱۰۱۱         ۷۲۳۸۱۰۹۸
۷۱۳۸۱۱۱۹               ۷۲۳۸۱۱۳۰           ۷۲۳۸۱۱۳۳           ۷۲۳۸۱۰۹۰         ۷۲۳۸۱۱۳۸
۷۲۳۸۱۰۴۹               ۷۲۳۸۱۱۱۰           ۷۲۳۸۱۰۷۸       

ثبت غیر حضوری قبوض

با سلام

احتراما با توجه به ابلاغیه های اخیر در خصوص ثبت غیر حضوری قبوض علی الخصوص تلفن ثابت ،نرخ تعلق گرفته به ثبت غیر حضوری قبوض مجددا به اطلاع گذاشته میشود.

لازم است که دفاتر محترم نسبت به ثبت غیر حضوری اهتمام جدی ورزند.

New_Doc_4_1[1]

دستورالعمل ممنوعات پستی

با سلام

احتراما به پیوست لیست اشیاء و سایر ممنوعات پستی ابلاغی از سوی شرکت محترم پست قرار داده شده است که مطلوب است دفاتر محترم نسبت به رعایت این دستورالعمل از بوجود آمدن مشکلات احتمالی برای خود و مشتریان محترم حلوگیری نمایند.

 

New_Doc_5_1[1]New Doc 5_2

ارایه خدمت جدید

news_004

 

سلام

به اطلاع دفاتر محترم میرساند که روز گذشته قرارداد ارایه خدمت جدیدی در دفاتر در زمینه خدمات رفاهی شهروندی به حول و قوه الهی منعقد گردید که انتطار میرود به خواست خداوند متعال دارای درآمد مناسبی برای دفاتر باشد.

انشااله ظرف چند روز آینده جلسات آموزشی تشکیل و مقدمات جهت ارایه خدمت فراهم خواهد شد و به اطلاع دفاتر خواهد رسید.

اعلام مشخصات طرح سین

notice_002

 

با سلام

به استحضار میرساند دفاتری که نسبت به اعلام مشخصات خواسته شده اقدام ننمایند حد اکثر تا اواخر ماه جاری میتوانند نسبت به ارایه خدمات خارج از طرح سین اقدام کنند.

با توجه به چندین مرتبه اطلاع رسانی و تذکر بدیهی است که تمام عواقب ناشی از قطع سیستم به عهده مسؤل دفتر میباشد.

؟؟

مجوز

سلام

باید به عرض برسانم که این مطلب عنوان شده در نامه را که همه میدانستیم حتی مدیران محترم شرکت مخابرات ایران هم اذعان به این امر داشتند،اما اعلام شد که در این صورت (یعنی ورود اپراتور رقیب)شرکت مخابرات به ارایه خدمات توسط دفاتر جلوگیری کرده وشرط ادامه فعالیت را عدم حضور سایر اپراتورها اعلام کرده بودند.

واقعا متن نامه حکایت از پایان ممنوعیت دفاتر در ارایه خدمات سایر اپراتورها دارد؟!