کسب افتخاری دیگر برای استان همدان

ثبت احوال

با سلام

به اطلاع دفاتر محترم استان همدان میرساند که در همایش سازمان ثبت احوال که امروز ۹۳/۱۰/۰۶ به مناسبت روز ملی ثبت احوال در تالار وزارت کشور برگزار شد ،دفتر پیشخوان    ۱۰۸۰-۳۸-۷۲  به عنوان حامی برگزیده و دفتر نمونه کشوری معرفی گردید.

کسب رتبه اول کشوری استان  همدان در حوزه سازمان ثبت احوال را به دفاتر استان همدان تبریک عرض میکنیم.ثبببببت

جلسه افتتاحیه و معرفی دفترچه خرید کالا و خدمات

با سلام

به اطلاع دفاتر محترم شهر همدان میرساند که جلسه افتتاحیه و معرفی دفترچه خرید کالا و خدمات روز پنج شنبه مورخ ۱۳۹۳/۰۹/۲۷ راس ساعت ۳ بعدارظهر در سالن الماس شهر بازی رنگین کمان با حضور پذیرندگان کارتها و برخی مسؤلین برگزار میگردد.

لذا از کلیه دفاتر شهر همدان دعوت میشود در جلسه مذکور حضور بهم رسانند.

حضور در جلسه جهت اعطای خدمات الزامی  می باشد.

تذکر مجدد

با سلام

به اطلاع آندسته از دفاتری که اخیرا اقدام به عقد قرارداد به صورت انفرادی با برخی شرکتها و سازمانها داشته اند میرساند،همانطور که قبلا اعلام شده بود به دلیل رعایت حقوق دفاتر ، برقراری مساوات و جلوگیری از بی نظمی در بین دفاتر استان عقد قرارداد بصورت انفرادی ممنوع میباشد و با دفتر متخلف و سازمان مربوطه طبق مقررات برخورد خواهد شد و تمام عواقب ناشی از این عمل متوجه مسؤل دفتر خواهد بود.

لذا بار دیگر از دفاتر تقاضا میشود اکیدا از عقد قرارداد به طور انفرادی خودداری نمایند.

پرداخت ۱۰ درصد حسن انجام کار

ettelaie_005

 

با سلام

به اطلاع دفاتر محترم شهر همدان میرساند چنانچه نقص یا کمبودی در مدارک لازم نزد مخابرات مانند:بیمه تضامین و یا مجوز معتبر و … ندارند نسبت به در یافت مبلغ ۱۰ درصد حسن انجام کار خود به مخابرات مهدیه مراجعه نمایند.

هشدار

با سلام

به اطلاع دفاتر محترم می رساند متاسفانه اخیرا مشاهده شده برخی از پرسنل یکی از شرکتهای طرف قرارداد دفاتر، در اقدامی عجیب و باور نکردنی اقدام به اعلام عدم اعتماد، نسبت به دفاتر و اینکه دفاتر مورد تایید نمی باشند نموده اند.این در حالیست که همین عزیزان تمام اعتبار و موجودیت خود را از دفاتر بدست آورده اند.

چنانچه این موضوع صحت داشته باشد و تکرار گردد انجمن با توجه به شرح وظایف تعریف شده در اساسنامه،اقدام به پیگیری و شکایت در مراجع ذیصلاح، (کارگروه محترم) و در صورت نیاز مراجع قضایی تا حصول نتیجه خواهد نمود.