کاهش قیمت دستگاه ATM شرکت GSS

atm_005

 

با سلام

با اطلاع دفاتر متقاضی دستگاه خودپرداز شرکت جی اس اس متصل به بانک انصار میرساند که این شرکت با سیاستگذاری مناسب جهت جلب نظر مشتریان خود اقدام به کاهش قیمت محصولات خود نموده است.

دفاتر متقاضی با دفتر انجمن تماس بگیرند.

شروط استفاده از سایر درگاههای بانکی جهت ثبت قبوض

ettelaie_005

 

با سلام

با توجه به اقدام اخیر شرکت محترم  پست بانک مبنی بر اعلام اسامی دفاتر فاقد قرارداد با پست بانک و پیرو آن قطع سیستم این دفاتر توسط مخابرات،این دسته از دفاتر میتوانند با مراجعه به انجمن و ارایه ضمانت های مناسب ،کافی و قبول شرایطی که از سوی انجمن اعلام میشود (مفصلا در هنگام مراجعه شرایط مذکور اعلام میشود)نسبت به دریافت قبوض اقدام نمایند و از قطعی سیستم های ارایه خدمات مخابرات و یا سایر شرکتهای طرف قراردادجلوگیری نمایند.

کلاس آموزش فنی و حرفه ای

فنی و حرفه ای

با سلام

به اطلاع دفاتر محترم استان میرساند جلسه آموزشی ارایه خدمات سازمان محترم فنی و حرفه ای ۱۳۹۳/۱۱/۰۱ ساعت ۸/۳۰ صبح در محل سالن اجتماعات مرکز آموزش فنی و حرفه ای واقع در شهر مریانج برگزار میگردد.

حضور مسؤلین محترم دفاتر با توجه به جلسه فی مابین دفاتر جهت هماهنگی برخی امور پس از کلاس آموزشی الزامی میباشد.

پیام تسلیت
u;s

(( انالله و اناالیه الراجعون ))
مطلع شدیم همکار عزیزمان جناب آقای حسین حیدری نایب رئیس انجمن صنفی دفاتر پیشخوان خدمات دولت استان آذربایجان شرقی روز پنجشنبه مورخ ۹۳/۱۰/۲۵ پس از برگزاری جلسه ای که برای پیگیری امور دفاتر در محل شرکت پست تبریز برگزار شده بود به علت نقص فنی آسانسور شرکت پست دچار سانحه شده و پس از سقوط به رحمت حق رفتند .
حسین حیدری که از چهره های شناخته شده صنفی در شبکه دفاتر پیشخوان دولت بود از روزهای اول پیگیریهای صنفی امور دفاتر که در مقابل وزارت ارتباطات و درخواست رسیدگی به امور دفاتر بود به صورت جدی حضور داشت وی از شخصیتهایی بود که در تصویب قانون دفاتر پیشخوان خدمات دولت در مجلس نیز، تیم پیگیری کننده را در کنار رئیس انجمن صنفی استان و عضو هیئت مدیره کانون کشوری یعنی مصطفی مصطفی زاده عسگری همراهی می کرد حسین حیدری جوان آذری با تعصب و خوشروئی بود که در همه احوال با روحیه دادن و تلاش برای احیای حقوق دفاتر تلاش می نمود تا اینکه در روز پنجشنبه باز در راه تلاش برای پیگیری امور صنفی و حقوق دفاتر جان عزیز خود را از دست داد.
کانون کشوری دفاتر پیشخوان خدمات دولت ضمن ابراز تاسف و تاثر ضایعه از دست دادن این یار دیرین شبکه دفاتر، مراتب تسلیت و تعذیت خود را به خانواده محترم ایشان اعلام نموده ضمن آرزوی علو درجات برای ایشان، برای خانواده محترمشان صبر و بردباری مسئلت دارد.
روسای تشکلهای صنفی سراسر کشور ، هیئت مدیره ، کارکنان و روابط عمومی کانون کشوری دفاتر پیشخوان خدمات دولت و بخش عمومی کشور

آغاز اولین دور بازرسی دفاتر، توسط بازرسین محترم انجمن صنفی

با سلام

به اطلاع دفاتر محترم استان همدان میرساند که از روز ۵ شنبه ۱۳۹۳/۱۰/۲۵ اولین سری بازرسی از دفاتر توسط بازرسین انجمن آغاز خواهد شد که فصلی مهم و تعیین کننده در سرنوشت دفاتر می باشد. چرا که همکاری مناسب  با بازرسین و بازخورد مناسب آن و همچنین برطرف ساختن به موقع ایرادات احتمالی بازرسان موجب تقویت ساختار صنفی دفاتر و در نهایت ایجاد اعتماد لازم در بین سازمانهای طرف قرارداد دفاتر، از سیستم نظارتی انجمن صنفی خواهد شد.

و این منجر به عدم نیاز نظارت و در بعضی موارد برخورد سلیقه ای سازمانهایی خارج از مجموعه دفاتر میگردد.

شایان ذکر است که این بازرسیها در ابتدا  به معنی لغو بازرسی اختصاصی سایر ادارات و سازمانها نیست بلکه با اجرای شایسته و نتیجه موثر بازرسیهای انجمن به تدریج این مهم محقق خواهد شد.

هدف مجوعه بازرسی انجمن ایجاد یکپارچگی و عدالت و هماهنگ ساختن کل دفاتر با چشم انداز کلی انجمن و در نهایت ایجاد عزت و ساخت شخصیتی واحد از دفاتر می باشد.  

ارایه کارت شناسایی بامهر و امضای انجمن توسط بازرسین الزامی می باشد.

اطلاعیه شماره (۵) طرح SIN/ در خصوص شماره نامه های ارسالی به شرکت های مخابرات استانی

مشاهده در قالب PDF چاپ
قابل توجه دفاتر پیشخوان خدمات دولت سراسر کشور،شماره نامه های ارسالی از شرکت مخابرات ایران برای کلیه استان های کشور برای فعال سازی طرح ساین برای دفاتر پیشخوان متقاضی و معرفی شده از سوی انجمن های استانی به شرح زیر می باشد.

جهت مشاهده تصویر بزرکتر بر روی آن کلیک کنید

 

برگزاری چهل و یکمین جلسه کارگروه استانی دفاتر پیشخوان استان همدان

ostandari0

باسلام

به استحضار دفاتر محترم میرساند که چهل و یکمین جلسه کارگروه استانی دفاتر پیشخوان استان همدان به ریاست جناب آقای مهندس قیاسی و حضور مدیران عامل محترم شرکتهای پست و پست بانک و مهنس محمد طاهری ،ساکی ، نوری،ملک زاده و صدری برگزار گردید که ابتدا مهندس صادقی گزارش مفصل و جامعی از بازدید صورت گرفته از دفاتر استان همدان ارایه نمودند و بارزترین مشکل دفاتر را عدم حضور دارنده پروانه در دفتر عنوان نمودند.

پس از آن نوبت به طرح مشکلات و خواستهای دفاتر از ادارات و سازمانها توسط اینجانب رسید که در ذیل به برخی از انها بطور خلاصه اشاره می شود:امکان مجدد پیگیری وصول کارمزد دفاتر شهر همدان توسط انجمن به نمایندگی از دفاتر میسر گردید،مقرر شد انجمن به دفاتر اطلاع رسانی نماید جهت دریافت حق الزحمه خود  که تاپایان آبان ماه محاسبه گردیده و آماده پرداخت میباشد به اداره پست مراجعه نمایند،دفاتر میتواننند بعد از ظهر نیز اقدام به ثبت مرسولات پستی نمایند با درج مهر قبول پس از رهسپاری بر روی مرسوله.

ظاهرا دستگاههای پوز پست بانک قابلیت اتصال به بارکد خوان را ندارند اما در خصوص تهیه کاغذ مورد نیاز این دستگاه با سهولت بیشتر قول همکاری داده شد.

به آندسته از دفاتری که ماژول همراه اول ندارند اعلام میشود که خبر هایی مبنی بر امکان تخصیص ماژول شنیده میشود که انشااله هرچه زودتر عملی گردد.

و در آخر مقرر گردید دفاتر شماره حسابی بنام مالک دفتر نزد پست بانک افتتاح و به همه سازمانها وادارات جهت واریز وجوه حق السهم خود اعلام نمایند.