سامانه جدید ارسال پیامک انجمن

با سلام

به اطلاع میرساند۵۰۰۰۲۹۲۲۴۲۱۱ شماره جدید سامانه ارسال پیامک انجمن میباشد.چنانچه تنظیمات جلوگیری از پیامکهای تبلیغاتی بر روی گوشی تلفن همراه خود را فعال نموده اید،نسبت به رفع انسداد این شماره اقدام نمایید.با تشکر

لزوم اطلاع رسانی به پرسنل دفاتر

با سلام

با توجه به اینکه امکان استفاده پرسنل محترم و زحمت کش دفاتر از امکانات درمانگاه تخصصی مهر در قرارداد فی ما بین دیده شده است لذا از مدیران دفاتر تقاضا میشود موضوع را به همکارانشان در دفاتر اطلاع دهند .

نهایی شدن تفاهم نامه همکاری با درمانگاه مهر

با سلام

احتراما به استحضار دفاتر محترم میرساند که قرارداد همکاری انجمن با درمانگاه مهر به شرح زیر منعقد گردید.

دفاتر محترم به این نکته توجه داشته باشند که ارایه خدمات با شرایط اعلام شده تنها با ارایه کارت عضویت معتبر صادر شده از طرف انجمن امکانپذیر می باشد.

 

fFdF4YbK7CN2KA9h7VPVAbrP

تشکیل جلسه با سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی

sazman_tanzim_moghararat

با سلام

به استحضار دفاتر عزیز میرساند که صبح روز ۵ شنبه مورخ ۹۳/۱۱/۳۰ جلسه ای در محل سازمان با حضور آقایان نوری (مدیر کل محترم )و کرمی از سازمان،و مهندس کاویانی(عضو محترم هیئت مدیره) به اتفاق بنده برگزار گردید.

این جلسه که حدود ۲ ساعت به طول انجامید پیرامون تعرفه های اعلامی از سوی سازمان و چگونگی اجرای تعرفه ها آغاز شد و با بررسی آنچه که در حال حاضر بین دفاتر و سازمانها در حال جریان است و راهکارهایی که به بهبود و هرچه کارآمد شدن این روابط منجر می شود ادامه یافت.و در پایان مقرر گردید با برگزاری جلسات مستمر و بهره گیری از پتانسیل کارگروه محترم دفاتر به ریاست جناب آقای قیاسی معاونت محترم استاندار و زحمات بی وقفه مهندس صادقی دبیر محترم کارگروه و جناب آقای مهندس ساکی به همراه پشتیبانی و پیگیری مصوبات و اجرای دقیق آنها توسط سارمان تنظیم مقررات رادیویی ،بتوان دفاتر را به جایگاه واقعی و شایسته خود که مدتهاست از آن فاصله گرفته اند نزدیک ساخت.

 از مهندس نوری مدیر کل محترم سازمان بابت تشکیل جلسه و اعلام حمایت همه جانبه از دفاتر تشکر و قدر دانی میگردد.

درمانگاه مهر

news_004با سلام

به اطلاع دفاتر محترم میرساند که انجمن صنفی دفاتر پیشخوان دولت و درمانگاه تخصصی مهر به مدیریت جناب آقای دکتر جواد رمضانی به زودی قرارداد ارایه خدمات بسیار ارزشمند و تخصصی با تخفیفات قابل توجه به مسؤلین محترم دفاتر و خانواده های گرانقدرشان را نهایی خواهند کرد انشااله.

لازم به ذکر است که این درمانگاه ارایه دهنده خدمات کلیدی و ارزشمندی به شرح زیر میباشد که در اکثر زمینه های پزشکی  با بهره گیری از نیروی متخصص و دلسوز فعالیت دارد.

به نطر میرسد که خلل عدم حمایت دستگاههای مسؤل در زمینه پشتیبانی و حمایت بیمه ای و درمانی  از دفاتر با عقد این قرار داد که نشان دهنده درایت و نگاه روشن مدیریت درمانگاه میباشد تا حدودی جبران خواهد شد.

لذا از دفاتر محترم تقاضا میشود هرچه سریعتر نسبت به ارسال عکس جهت صدور کارت شناسایی و امکان بهره گیری از خدمات مذکور اقدام نمایند.

با تشکر ویژه از خانواده محترم امامی (دفتر شهرک فرهنگیان)mehr

راهنمای فعال سازی طرح ساین دفاتر استان همدان

دفاتر محترم جهت فعال سازی طرح ساین از طریق شماره ای که به انجمن اعلام شده  به  شماره ۲۰۲۰ مخابرات تماس گرفته  و user و pass و ip خط اینترانت خود را دریافت نمایند.بعد از کانفیگ مودم به آدرس ۱۰٫۲۱٫۲۴۳٫۱۲۱ مراجعه کرده و مشخصات خود و دفتر و ip دفتر را که از ۲۰۲۰ گرفته اید ثبت نمایید.بعد از چند ساعت user , pass از طریق سایت epishkhan به شماره موبایل شما ارسال میشود .راهنمای فعال سازی طرح ساین از آدرس ۱۰٫۲۱٫۲۴۳٫۱۲۱  قابل دانلود می باشد .

رفع نقایص پرونده دفاتر در مخابرات

دفاتری که نام آنها در لیست زیر قید شده  تا دوم اسفندماه  فرصت دارند  نسبت به رفع نقایص پرونده مخابراتی خود به آقای جواهری در مخابرات مهدیه مراجعه نمایند دفاتری که بیمه تضامین خود را ارائه نداده اند و همچنین دفاتری که نسبت به تمدید قرداد  طبق لیست فوق اقدام نکرده اند بعد از تاریخ فوق سیستم  آنلاین تلفن  ثابت آنها قطع می گردد.جنانچه دفتری بیمه تضامین را تهیه نکرده می تواند بجای بیمه تضامین یک چک بدون تاریخ به مبلغ ۵۰۰ ملیون ریال جهت تضمین حسن انجام کار نزد مخابرات به امانت بگذارد.
358 060
جهت بزرگ شدن لیست روی آن کلیک کنید

 

سومین شماره نشریه تخصصی دفاتر پیشخوان

ettelaie_005

با سلام

به اطلاع همکاران عزیز می رسانیم که باخواست و یاری خداوند متعال،تلاش و پیگیری های همکاران، درتحریریه اولین نشریه تخصصی دفاتر پیشخوان دولت کشور،شماره سوم این نشریه انشااله به زودی منتشر خواهدشد،کلیه همکاران علاقمند می توانندجهت همکاری با نشریه(چاپ آگهی،تبلیغات،خبر،تبریک وتسلیت مناسبت ها،موفقیت فرزندان و…)بادفترانجمن تماس بگیرند.

ضمنا به اطلاع دفاترمحترم می رساندکه خانم نظری(ازدفاتر)ازتاریخ ۱۴بهمن ماه به عنوان مدیر دفترانجمن مشغول به فعالیت می باشند.