جدول پرداخت حق عضویت دفاتر در انجمن

ettelaie_005

با سلام.

به اطلاع دفاتر محترم میرساند با توجه به جلسه هیئت مدیره انجمن که با حضور نمایندگان شهرستانها مورخ ۹۴/۰۲/۰۳ در محل انجمن برگزار شد، مقرر گردید نرخ حق عضویت دفاتر در سال ۹۴ بدون افزایش و همان سه میلیون ریال باشد و طبق یکی از سه حالت ذیل و حداکثر تا آخر اردیبهشت ماه نسبت تعیین تکلیف و انتخاب یکی از سه روش زیر ،از دفاتر دریافت گردد.

لذا از دفاتر محترم تقاضا میشود جهت تعیین تکلیف نحوه پرداخت تا قبل از پایان ماه جاری اقدام نمایند.

۱-پرداخت نقدی که شامل ۱۰ درصد تخفیف میگردد.

۲-پرداخت در سه قسط که شامل ۵ درصد تخفیف میگردد.

۳-پرداخت شش ماهه بدون تخفیف.

همه این موارد به شرط تعیین تکلیف تا پایان ماه جاری می باشد(اردیبهشت).

باتشکر.

 

اعلام زمانبندی ثبت نام آزمونهای سازمان فنی و حرفه ای در سال ۹۴

فنی و حرفه ای

 

با سلام

با توجه به مشخص شدن و اعلام زمانبندی ثبت نام آزمونهای سازمان فنی و حرفه ای در سال ۹۴،دفاتری که مایل به ارایه خدمات سازمان فنی و حرفه ای هستند،درخواست کتبی خود را حداکثر تا روز دو شنبه هفته جاری به دفتر انجمن اعلام نمایند.بدیهی میباشد کد کاربری برای دفاتری صادر خواهد شد که درخواست داده باشند.

شایان ذکر است دفاتری که در ارایه همه خدمات پیشقدم و مجری میباشند در مراحل بعد وارایه خدمات جدید که  انشااله به  زودی  اعلام خواهد شد در اولویت میباشند.

1BB8fQWJNMADRyMMhCYEHWHM

تغییر مکان دفتر انجمن

ettelaie_005

با سلام

به اطلاع دفاتر عزیز میرساند به علت عدم عمل به تعهدات مالک محترم و نامناسب بودن و غیر قابل کاربری بودن ،دفتر انجمن به آدرس ذیل تغییر یافت:

همدان-میدان آرامگاه بوعلی به سمت میدان دانشگاه(جهاد)اولین کوچه جنب شهرداری ساختمان آبادگران ط۲ واحد۸

 شماره تماس همان ۳۸۲۷۱۷۰۰ و ۳۸۲۵۳۶۴۰ میباشد.

(محل جدید با علامت قرمز رنگ در عکس مشخص شده است)

2015-04-17 22.46.12

 

 

 

 

ارایه خدمات شرکت محترم آب منطقه ای

news_004

با سلام

به اطلاع دفاتر محترم استان میرساند طیق قرارداد منعقده بین انجمن و شرکت آب منطقه ای مقرر گردید حدود ۳۰ خدمت توسط دفاتر به متقاصیان محترم ارایه گردد.

لازم به ذکر است با توجه به ماهیت کار که باعث محدودیت تعداد دفاتر در ارایه خدمات میشود،ضمن جلسه ای که در محل استانداری تشکیل گردید مقرر شد در انتخاب دفاتر موارد ذیل لحاظ گردد:

عدم تخلف،متزاژ بالا،دارا بودن مدرک لیسانس توسط دارنده مجوز،منطقه جغرافیایی،عدم دریافت خدمات خاص مانند ثبت احوال،سابقه ایجاد دفتر،مدرک تحصیلی مرتبط و تایید انجمن.

چنانچه نسبت به انتخاب نهایی دفاتر اعتراضی وجود دارد، لطفا کتبا به دفتر انجمن با ذکر دلایل اعلام گردد.

با تشکر

دریافت ملزومات ارایه خدمات جدید

با سلام

ضمن تبریک فرا رسیدن سال جدید و آرزوی خوشبختی و سلامتی برای خانواده محترم دفاتر پیشخوان،یکبار دیگر به عرض میرساند لطفا جهت دریافت دفترچه های تخفیف و توزیع آنها با کارمزد مناسب به دفتر انجمن مراجه نمایید.با تشکر

(دفاتر شهر همدان)