پرداخت حق عضویت

ettelaie_005

با سلام

پیرو خبر منتشر شده مورخ ۱۳۹۴/۰۲/۰۶ مبنی بر مهلت وشرایط پرداخت حق عضویت، به استحضار میرساند: لطفا قبل ازسررسید مهلت مذکور نسبت به تعیین تکلیف پرداخت حق عضویت که در نهایت منجر به کارامد تر شدن و ارتقای سطح خدمتگذاری انجمن در راستای اهداف دفاتر پیشخوان خواهد شد اقدام نمایید. 

باتشکر

کسب افتخاری دیگر برای استان همدان توسط انجمن صنفی دفاتر پیشخوان دولت

news_004

با سلام

به اطلاع دفاتر محترم استان میرساند،انجمن صنفی استان همدان به واسطه کوشش بی دریغ و همکاری مثال زدنی اعضاء محترم هیئت مدیره، موفق به کسب مقام اول کشوری در بین انجمنهای صنفی دفاتر پیشخوان در سطح کشور گردید. کسب این افتخار ارزشمند را به خانواده دفاتر و مردم شریف همدان تبریک عرض می کنیم.

رئیس و اعضاء هیئت مدیره انجمن صنفی دفاتر

unnamed[1]

عضویت در شورای حل اختلاف امور مالیاتی

news_004

با سلام

به اطلاع دفاتر استان همدان میرساند بر اساس بند ۲ ماده ۲۴۴ ق.م.م  اینجانب به عضویت در شورای حل اختلاف مالیاتی اداره کل امور مالیاتی استان همدان منصوب گردیدم.

بر این اساس چنانچه دفاتر محترم، پرونده امور مالیاتی آنها به شورای حل اختلاف ارجاع شده باشد، می توانند تقاضای کتبی خود را مبنی بر حضور بنده به در جلسه رسیدگی به پرونده مالیاتی خود را به شورای حل اختلاف تسلیم نمایند.دراین صورت نماینده صنف میتواند در جلسه رسیدگی حضور داشته و به دفاع از اظهارات صحیح مالیاتی شما عزیزان بپردازد.