کلاس آموزشی اظهارنامه مالیاتی

ettelaie_005

 

با سلام به اطلاع دفاتر محترم شهرستانها میرساند کلاس آموزشی ثبت اظهارنامه مالیاتی اصناف و اشخاص فردا سوم تیرماه ساعت ۴ بعدازظهر در محل ساختمان ارزش افزوده اداره امور دارایی واقع در بلوار مدنی بلوار۱۵ فروردین ط ۵برگزار میگردد.همراه داشتن مدارک خواسته شده (رجوع شود به خبر ۲۷ خرداد)به همراه فیش واریزی جهت شرکت در کلاس الزامی میباشد.

متن نامه بسیار بسیار مهم به سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی

با سلام

همکاری، نظارت و اخذ تصمیمات راهبردی برای آینده دفاتر در چنین کارگروهی به ریاست مهندس قیاسی(معاونت محترم استاندار) و دبیری مهندس صادقی(مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان) و سایر اعضای محترم به واقع فرصتی مغتنم و باعث افتخار دفاتر پیشخوان استان همدان بوده و انجمن صنفی دفاتر پیشخوان به نمایندگی از کلیه دفاتر کمال تشکر و قدر دانی خود را بواسطه حمایت همه جانبه و مقتدرانه از دفاتر، از مهندس قیاسی و صادقی اعلام میدارد. 

نامه مهندس قیاسی

مدارک مورد نیاز فعالسازی خدمت ثبت اظهارنامه

با سلام

به اطلاع دفاتر محترم میرساند چنانچه در جلسه آموزشی شرکت داشته اند لازم است با در دست داشتن شناسنامه ، کارت ملی ، یک قطعه عکس ،اصل فیش واریزی ، usb جهت دریافت فایل راهنما و آی پی آدرس سیستم دفتر حداکثر تا ساعت ۱۲ فردا ۵ شنبه به دفتر انجمن مراجعه نمایند.

عدم حضور به موقع و یا کسر مدارک به منزله انصراف از دریافت خدمت تلقی میگردد.

مدارک و شرایط فوق شامل دفاتر شهرستانها که در کلاس شرکت خواهند کرد نیز میشود.

شماره حساب:۵۶۴۵۱۵۸۶۹۵۶۸۸۹٫۱۲ پست بانک

بر روی نوشته زیر کلیک کنید:

راهنمای بدست آوردن آی پی آدرس

برگزاری کلاس آموزشی اظهارنامه مالیاتی

ettelaie_005

با سلام

به اطلاع دفاتر محترم (شهر همدان) میرساند کلاس آموزشی ثبت اظهارنامه مالیاتی فردا ۲۷ خردادماه ساعت ۱۰٫۳۰ صبح برگزار میگردد.دفاتر محترم لازم است جهت شرکت در کلاس و ارایه خدمت در دفتر،مبلغ ۵۰۰٫۰۰۰ ریال به حساب انجمن واریزنمایند.

عدم واریز وجه و همچنین عدم حضور در جلسه مانع ارایه خدمت به عزیزان خواهد شد.

به دلیل شروع ماه مبارک رمضان و سایر موارد دیگر امکان اطلاع رسانی زودتر وجود نداشت.

متعاقبا مکان جلسه اعلام میشود. 

عقد قرارداد با شرکت تجارت الکترونیک پارسیان

ettelaie_005

 

با سلام

به اطلاع دفاتر محترم میرساند با توجه به عقد قرارداد با شرکت تجارت الکترونیک پارسیان جهت تجهیز دفاتر به دستگاه پوز و بارکد خوان برای پرداخت قبوض و همچنین تصمیمات گرفته شده در راستای ساماندهی درگاههای پرداخت قبوض در دفاتر که از این پس الزاما از طریق پست بانک و تجارت الکترونیک پارسیان امکان پذیر خواهد بود،آندسته از دفاتری که موفق به عقد قرارداد با پست بانک نشده اند و یا تمایل به ادامه همکاری ندارند میتوانند با رعایت موازین اعلامی از سوی انجمن و فراهم کردن تضمینات لازم که رعا یت همه جانبه دفاتر محترم و همچنین موارد الزامی جهت حسن انجام کار در آن دیده شده است،اقدام به دریافت قبوض نمایند.لازم به ذکر است ثبت قبوض در سایر درگاههای پرداخت قبوض از تاریخ اجرای قرارداد غیر قانونی بوده و تخلف محسوب میگردد.

شایان ذکر است که به عنوان پایلوت دفتر بنده از امروز اقدام به جمع آوری تابلو ،سیستم و اوراق مربوط به پست بانک نموده و قطع ارتباط کامل با پست بانک صورت پذیرفت.

 

دریافت پیامک گروهی

با سلام.

دفاتری که در مقابل نام آنها کلمه (فیلتر شده) قید شده است لطفا تنطیمات گوشی خود را برای دریافت پیامکهای گروهی یا همان تبلیغاتی مجددا بررسی نمایند.این عزیزان نمیتوانند پیامکهای انجمن را مشاهده نمایند.

ffgghhkkll

 

مالیات مشاغل خودرو

maliat-logo

 

سلام

با توجه به شروع فصل کاری مالیات مشاغل خودرو از دفاتر محترم استان همدان تقاضا میشود نسبت به رعایت دقبق قانون و مقررات ثبت اظهارنامه و مفاصاحساب مالیاتی مشاغل خودرو نهایت دقت لازم را بکار برند تا ضمن جلب رضایت مشتریان محترم و وجود بار مالی که قطعا در صورت اشتباه ثبتی و محاسباتی مسؤلیت آن به عهده دفتر صادر کننده میباشد،یکبار دیگر توانایی و دقت دفاتر در ارایه خدمات خاص و حساس بر ادارات و سازمانهای طرف قرارداد و همچنین مشتریان محترم ثابت گردد. 

همچنین یادآور میگرد رعایت نرخ مصوب الزامی بوده و به هیچ عنوان دفاتر اجازه دریافت مبلغی کمتر و بیشتر ندارند بدیهی میباشد در صورت مشاهده از ارایه خدمت توسط دفتر خاطی جلوگیری خواهد شد.