حضور کارشناسان و مدیران ارشد پنل فروشگاهی eways

EwaysLogo_Template_Old

 

سلام

پنل فروشگاهی eways

این سامانه با ارائه خدمات و  کالاهای گسترده بصورت الکترونیک که شامل ( کارت شارژ و شارژ مستقیم اپراتورها، پرداخت قبوض، خرید و رزرو بلیط های هواپیما-قطار- اتوبوس، سامانه ارسال sms، کارت تلفن افغانستان-پاکستان،سیم کارت، گوشی تلفن همراه، لوازم جانبی رایانه و تلفن همراه،…..) می باشد در تلاش است سطح دسترسی به این نوع خدمات و کالاها را افزایش داده و نیاز هموطنان عزیز را در لحظه و با صرف کمترین هزینه برآورده نماید.

به اطلاع کلیه دفاتر استان همدان میرساند:

این انجمن افتخار میزبانی از کارشناسان و مدیران ارشد پنل فروشگاهی eways را تا اواخر هفته جاری دارد،لذا دفاتر محترم می توانند جهت ثبت نام ،برطرف نمودن ایرادات احتمالی و یا هرگونه سوال پیرامون ارایه خدمات پنل فروشگاهی eways با شماره های ۰۹۱۰۸۴۸۵۴۰۲ و۰۹۳۷۴۱۳۳۳۱۳ تماس حاصل نمایند.  

عرض تسلیت

با سلام

همکار گرامی جناب آقای حسین طاقتی آراسته بدینوسیله درگذشت برادر گرامیتان را به جنابعالی و خانواده محترم تسلیت عرض نموده و از خداوند منان طلب بخشش برای آن مرحوم و صبر و شکیبایی برای بازماندگان در تحمل این مصیبت خواستاریم.

 

انجمن صنفی دفاتر پیشخوان دولت استان همدان به نمایندگی از کلیه دفاتر

تشکیل کلاس آموزش ارایه خدمت تاییدیه تحصیلی

با سلام.

به اطلاع میرساند دوشنبه ۱۳۹۴/۰۵/۱۹ ساعت ۱۲ کلاس آموزش ارایه خدمت تاییدیه تحصیلی  در دبیرستان حاجی بابایی به نشانی میدان امام خمینی ابتدای خیابان تختی برگزار میگردد.

متاسفانه از حضور دفاتری که نسبت به پرداخت حق عضویت اقدام نکرده باشند جلوگیری خواهد شد.بنابراین دفاتر محترم آخرین فیش واریزی خود را همراه داسته باشند.

 

برگزاری کلاس آموزشی تاییدیه تحصیلی

ettelaie_005

 

با سلام به اطلاع آندسته از دفاتری که نسبت به پرداخت حق عضویت خود اقدام نموده اند میرساند ،کلاس آموزشی تاییدیه تحصیلی روز یکشنبه هفته جاری برگزار خواهد شد.

مکان و ساعت شروع کلاس به اطلاغ شما عزیزان خواهد رسید.

ثبت نام تاییدیه تحصیلی

ettelaie_005

با سلام

با اطلاع دفاتر محترم میرساند با توجه به مذاکرات صورت گرفته و ارسال تقاضای امکان ثبت نام مجدد دفاتر جامانده در طرح تاییدیه تحصیلی و قول مصاعد مسئولین محترم کانون،دفاتری مجاز به ثبت نام خواهند بود که نسبت به تسویه حساب کامل حق عضویت خود در انجمن اقدام کرده باشند.

دفاتری که در مواعد اعلام شده قبل اقدام به تسویه کرده باشند در اولویت خواهند بود.

تسویه حساب شرط شرکت در کلاس آموزشی نیز می باشد.