اصلاحیه

با سلام.

ضمن عذر خواهی از همکاران محترم به اطلاع میرساند شماره سامانه پیامکی انجمن ۵۰۰۰۲۹۲۲۴۲۱۱ میباشد که به علت اشتباه اپراتور در آخرین خبر شماره دیگری ذکر شده بود.لذا خواهشمند است عزیزان اعلام آمادگی خود را به این شماره ارسال نمایند.

فراخوان شناسایی دفاتر جهت ارایه خدمت

ettelaie_005

با سلام.

با توجه به فراهم شدن امکانات ارایه خدمات بیمه ای اعم از شخص ثالث ،آش سوزی،عمر،بدنه،مسئولیت و ….. با امکان صدور بیمه نامه به درخواست مشترک توسط بیمه های مختلف(حدودا ۵ شرکت بیمه ای)،دفاتری که تمایل و توانایی فعالیت در این زمینه دارند،آمادگی خود را با ارسال پیامک به سامانه پیامک انجمن به شماره۵۰۰۰۲۲۲۹۴۲۱۱ اعلام نمایند.

تاییدیه تحصیلی

notice_002

 

با سلام

به اطلاع دفاتری که نسبت به رعایت نرخ مصوب ارایه خدمات تحصیلی ،با توجه به تذکرات متوالی انجمن و تشریح حساسیت شرایط موجود بی تفاوت نبوده و خوشبختانه طبق بازرسیهای صورت گرفته اکثریت قریب به اتفاق  دفاتر را شامل میشود میرساند که عدم دقت و دوراندیشی در این امر موجب وارد شدن خسارات جبران ناپذیری به خانواده بزرگ و محترم دفاتر سراسر کشور میگردد.لذا ضمن تشکر از همه عزیزان یاد آور میشود که تخظی از قوانین و مصوبات،قطعا پیامدهایی همچون تجدید نظر در ادامه همکاری دفتر متخلف با مجموعه کشوری دفاتر پیشخوان  خواهد داشت.

تعرفه ارایه خدمت تاییدیه تحصیلی

notice_002

 

با سلام

به اطلاع دفاتر ارایه دهنده خدمت تاییدیه تحصیلی میرساند نرخ مصوب کشوری با لحاظ همه جوانب مبلغ ۱۷۵۰۰ تومان بوده ودریافت مبالغ اضافی تحت هر عنوان ممنوع و تخلف محسوب میگردد.لذا از کلیه دفاتر تقاضا میشود حساسیت موضوع را درک نموده و طبق تعرفه مصوب اقدام به دریافت کارمزد نمایند.