رفع نقص قردادهای دفاتر شهر همدان جهت دریافت کارمزد adsl

کلیه دفاتر شهر همدان که کارمزد adsl سه ماه دوم سال ۱۳۹۴ تا تاریخ ۱۳۹۴/۰۹/۰۵ به حساب ملت انها واریز نشده جهت رفع نقص پرونده خود ( بیمه تضامین یا گواهی ارزش افزوده یا قرارداد ) به اقای خیر جو در مخابرات مهدیه مراجعه و پس از رفع نقص چک کارمزد خود را دریافت نمایند. ضمنا کلیه کارهای واریز مالیات و فرم های ارزش افزوده آنها توسط انجمن انجام شده است.

جلسه آموزشی سیستم جدید adsl مخابرات

به اطلاع کلیه دفاتر شهر همدان می رساند جلسه آموزشی سیستم جدید adsl مخابرات در تاریخ ۱۳۹۴/۰۹/۰۲ راس ساعت ۱۴ در محل سالن اجتماعات مخابرات واقع در میدان آرامگاه بوعلی تشکیل می شود.حضور کلیه مسولین دفاتر یا  متصدی تلفن ثابت دفتر الزامی است.

نصب نرم افزار جدید ارایه خدمات آب و فاضلاب

سلام

دفاتری که نسبت به تسویه حساب حق عضویت اقدام نموده اند، با در دست داشتن فیش واریزی جهت نصب برنامه جدید شرکت آب و فاضلاب(توضیح اینکه ورژن قدیم از دسترس خارج خواهد شد)به انجمن مراجعه نمایند.
دفاتر شهرستانها جمع آوری فیشها به عهده نماینده میباشد.
قبل از تشریف فرمایی تماس گرفته شود.
کیس سیستم ارایه خدمات آب و فاضلاب فراموش نشود.

تشکیل جلسه شرکت برق امور ۲

با سلام

به اطلاع آندسته از دفاتری که خدمات اداره برق(امور ۲) را ارایه میدهد میرساند فردا ساعت ۱۲٫۳۰ در محل امور ۲ (روبروی پمپ بنزین ۶۰۰ دستگاه)در جلسه ای که به درخواست اداره برق تشکیل میشود حضور بهم رسانند.

قطع سرویس دفاتر بدهکار

سلام

با توجه به گذشت ۳ ماه از آخرین فرصت پرداخت حق عضویت دفاتر،علی رغم ایجاد شرایط پرداخت قسطی به همراه تخفیف به میزان ۱۰درصد و اطلاع رسانی و تماسهای مکرر از سوی انجمن با دفاتر بدهکار،به اطلاع میرساند از فردا سه شنبه سیستم این دسته از دفاتر قطع خواهد شد و حداقل زمان لازم برای وصل مجدد در صورت تسویه حساب کامل یک هفته خواهد بود.

مدیر دفتر محترم دسترسی شما به شبکه جهت ارایه خدمات، به علت عمل نکردن به تعهدات صنفی موضوع ماده ۱۳۱ قانون کار ،از روز سه شنبه قطع خواهد شد.

۱۰۴۹-۱۰۵۳-۱۰۸۹-۱۰۷۹-۱۰۷۸-۱۰۷۷-۱۰۷۰-۱۰۱۵-۱۰۱۱(۴ رقم آخر کد دفتر)

 

شرکت در کلاسهای آموزشی همراه اول

ettelaie_005

 

با سلام

به اطلاع آندسته از دفاتری که تا کنون ماژول همراه اول نداشته اند و خدمات همراه اول را ارایه نمیکردند میرساند ثبت نام و شرکت در کلاسهای آموزشی الزامی بوده و با توجه به عدم تجدید دوره آموزشی ،چنانچه در این کلاسها شرکت نکنند نمیتوانند ارایه خدمت همراه اول را در دفتر خود ارایه دهند.

مجددا عرض میکنم این الزام برای آندسته از دفاتریست که تا کنون همراه اول نداشتند.

ثبت نام در پرتال مجتمع فنی تهران

به اطلاع کلیه دفاتر استان می رسانیم با مذاکرات انجام شده با کارگروه استانی و شرکت ارتباطات سیار مقرر گردید کلیه دفاتر استان نسبت به ثبت نام در پرتال http://mci.mftedu.net  جهت مسئول دفتر و کاربر تلفن همراه صرفا برای آزمون آشنایی با بخشنامه ها و دستورالعمل ها  به مبلغ ۱۴۵۰۰۰ ریال اقدام کرده و پس از پرداخت هزینه پرینت آن را به اداره مشترکین تلفن همراه  تحویل نمایند.مجددا تاکید میشود که فقط برای آزمون فوق ثبت نام انجام شود.
مراحل ثبت نام به شرح زیر می باشد

جهت بزرگنمایی روی عکس ها کلیک نمایید

2

3

4