فایل آموزشی نصب تنظیمات نرم افزار اداره آب برای ویندوز ۷

دفاتر شهر همدان که تا کنون نرم افزار جدید اداره آب را نصب نکرده اند جهت نصب vpn اداره آب از فایل آموزشی زیر استفاده نمایند.و بعد از نصب جهت گرفتن نام کاربری با انجمن تماس بگیرند

    فایل آموزشی ab

پرداخت مالیات کارمزد سه ماهه سوم اینترنت مخابرات

به اطلاع کلیه همکاران گرامی در شهر همدان  می رسانم با توجه به بازنشسته شده آقای خیرجو در مخابرات مهدیه و تغییر روش پرداخت مالیات و کارمزد دفاتر کلیه دفاتر ی که در لیست زیر نام آنها موجود است تا مورخه ۸ بهمن ماه  جهت گرفتن برگ مالیات کارمزد اینترنت به دفتر انجمن مراجعه نمایند.بدیهی است روش پرداخت مالیات با توجه به تغییرات انجام شده شبیه روش اداره پست میباشد.دفاتری که تا ۸ بهمن  اقدام نمی کنند، کارمزد پرداخت نمی شود.

006
جهت بزرکنمایی روی لیست کلیک نمائید

منع دفاتر از عقد قرارداد به صورت انفرادی و بدون هماهنگی با انجمن

با سلام.

علی رغم اطلاغ رسانیهای مکرر و اعلام چندین باره متاسفانه مشاهده میشود که برخی دفاتر اقدام به عقد قرارداد با برخی سازمانها ،خارج از چهارچوب قانونی و بدون اطلاع انجمن نموده،که این موضوع موجب ایجاد بی نظمی و شکاف بین اتحاد دفاتر میگردد و عواقب سنگین و بعضا جبران ناپذیری بواسطه عدم اشراف به مفاد قرارداد برای خود دفتر دارد.

لذا یکبار دیگر از دوستان خواهش میکنم که به هیچ عنوان بصورت انفرادی و بدون اطلاع اقدام به عقد قرارداد ننمایند، ضمن اینکه منع آن به صراحت در آیین نامه ذکر شده است.

photo_2016-01-13_18-39-04

فروش ویژه مودمهای نسل سوم و چهارم ایرانسل

با سلام

به اطلاع دفاتر عزیز استان همدان میرساند،جهت خرید مودم های نسل سه و چهار ایرانسل (بی سیم) با شماره های ۳۲۵۱۲۲۷۳-۰۹۱۸۷۰۰۰۰۳۰-۰۹۱۸۷۰۰۰۰۵۰ تماس حاصل فرمایید.

به همراه تخفیف ویژه برای دفاتر

 

photo_2016-01-11_00-23-57 photo_2016-01-11_00-24-28

تعیین کارمزد و درگاه های مجاز پرداخت قبوض در دفاتر

ettelaie_005

سلام

طبق مصوبه کارگروه محترم دفاتر پیشخوان هزینه پرداخت قبوض در دفاتر مبلغ ۳۰۰۰ ریال تعیین گردید.لازم به ذکر است دفاتری که با دستگاههای کارتخوان شرکت تجارت الکترونیک پارسیان اقدام به ثبت قبوض مینمایند حق دریافت هیچگونه وجهی از مشتری را ندارند.

دفاتر لطفا دقت بفرمایند که در بازرسیها خلاف این مطلب مشاهده نشود.با تشکر 

لزوم ثبت مشخصان دفاتر در سایت http://www.cra.ir

sazman_tanzim_moghararat

 

با سلام

به اطلاع دفاتر عزیز میرساند که از این پس یکی از شرایط تمدید مجوز و ادامه فعالیت دفاتر ثبت نام در سایت http://www.cra.ir  میباشد.

بنابراین کلیه ذفاتر میبایست به سایت فوق مراجعه نموده و طبق فایل راهنما که در پایین ضمیمه خواهد شد اقدام به ثبت مشخصات خود نمایند.

جدیدترین ورژن راهنمای ورودبه سامانه