پیام تسلیت

جناب آقای جاجی امیری

رئیس محترم انجمن صنفی دفاتر پیشخوان خدمات دولت استان همدان

با نهایت تأسف و تأثر مصیبت وارده را به جنابعالی و خانواده گرامیتان تسلیت عرض نموده و از خداوند رحمان برای آن مرحوم رحمت واسعه الهی و برای جنابعالی و بازماندگان محترم شکیبایی و سلامتی مسئلت می نماییم.

واگذاری خدمات عوارض خودرو به کلیه دفاتر همدان

با توجه به جلسات برگذار شده در کارگروه دفاتر پیشخوان دولت و الزام شهرداری همدان به عدم پذیرش ارباب رجوع در شهرداری همدان از کلیه دفاتر همدان تقاضا می شود با توجه قطع انجام این خدمت در شهرداری همدان و ارجاع مراجعین توسط شهرداری به دفاتر همدان ، دفاتر همدان همکاری لازم جهت انجام خدمات عوارض خودرو را انجام دهند.

کلاس آموزشی اظهارنامه مالیات بند الف ،ب،ج

دفاتری که تا مورخه ۱۳۹۵/۰۲/۲۸ اسامی کاربران خود را به انجمن اعلام نمودند فردا ۲۹ اردیبهشت کلاس آموزشی اظهارنامه در مکان همدان ۳۰ متری شکریه اداره امور مالیاتی طبقه ۶ راس ساعت ۱۰ صبج برگزار می گردد.

برگزاری کلاس آموزش اظهارنامه اصناف

کلیه دفاتر استان که نیاز به کلاس آموزش اظهارنامه اصناف بند الف، ب ، ج دارند تا مورخه ۲۸ اردیبهشت ساعت ۹ صبح مهلت دارند نام کاربران خود را به دفتر انجمن اطلاع دهند ضمنا کلاس فوق یک بار و در تاریخ ۲۹ اردیبهشت برگزار میگرد.زمان و مکان آن فردا اطلاع رسانی می شود.

تعرفه و فرم جدید خدمات اینترنت مخابرات

تعرفه ها و فرم های جدید خدمات مخابرات به شرح لیست زیر می باشد دفاتر جهت فعال سازی اینترنت مخابرات برای طرح های زیر از نمونه فرم های جدید استفاده نمایند شایان ذکر است تعرفه کارمزد مخابرات برای طرح زیر افزایش یافته است.

تعرفه های جدید

013 014

فرمهای جدید  دانلود نمایید

نمونه فرم اینترنت دائمی

نمونه فرم اینترنت اعتباری

دریافت نام کاربری جهت ثبت اظهارنامه مالیات مشاغل اصناف

کلیه دفاتر استان همدان که نیاز به دریافت نام کاربری جدید دارند همانند سال قبل ip و mac کارت شبکه سیستم خود را به همراه کپی کارت ملی و شناسنامه و یک قطعه عکس به همراه فرم زیر تکمیل کرده و به دفترانجمن تحویل نمایند .دفاتری که سیستم آنها تغییر نکرده می توانند همانند سال قبل از همان سیستم استفاده نمایند. دفاتری که نیاز به آموزش دارند تا مورخه ۲۸ اردیبهشت اسامی را به دفتر انجمن جهت آموزش اعلام نمایند .

005

ثبت نام آزمون بخشنامه های همراه اول جهت دفاتر جامانده در دوره قبل

کلیه دفاتر استان همدان که در دوره قبل جهت آزمون بخشنامه های همراه در اسفند ماه ثبت نام نکرده و یا ثبت نام کرده و در آزمون فوق شرکت نکرده اند،و همچنین دفاتر جدیدی که ماژول همراه اول ندارند،تا ۲۲ اردیبهشت مهلت دارند،جهت متصدی و مسئول دفتر تبت نام خود را در سایت http://mci.mftedu.net   تکمیل کرده و هزینه آن را جهت آزمون فقط بخشنامه ها واریز کرده و تا ۲۲ اردیبهشت با شماره تماس ۳۸۳۲۳۰۶۰ (مجتمع فنی تهران نمایندگی استان همدان) در ساعات ۹ صبح تا ۱۳ تماس گرفته و ثبت نام خود را نهایی نمایند.بدیهی است دفاتری که از آزمون فوق جا بمانند سیستم همراه آنها قطع می شود.ضمنا آزمون های دیگر همراه اول تا خرداد ماه جهت بقیه دفاتر اطلاع رسانی می گردد.

دریافت کارمزد پست دفاتر استان و واریز به حساب دفاتر

کلیه دفاتر استان همدان جهت دریافت کارمزد خدمات اداره پست تا انتهای سال ۱۳۹۴ تا ۲۰ اردیبهشت یه کپی از گواهی ارزش افزوده خود را به همراه کد ملی مسول دفتر و شماره حساب پست بانک به نام مسئول دفتر به دفتر انجمن به شماره فکس ۳۸۲۵۳۶۴۰ ارسال نمایند .لازم به ذکر است دفاتری که گواهی فوق را ارسال نکنند کارمزد آنها به حساب خزانه پست ارسال می شود و دریافت مجدد ان امکان پذیر نیست.