اطلاعیه و نرخ نامه اظهار نامه های اصناف

پیرو مکاتبات فراوان با سازمان امور مالیاتی و کارگروه نرخ نامه اظهارنامه اصناف به شرح زیر اعلام می گردد .ضمنا دفاتر ی که نام کاربری و رمز عبور خود را برای نرم افزار اظهارنامه  اصناف  فراموش کردند با انجمن تماس گرفته و کد ملی کاربری که سال قبل معرفی کردند را اعلام نمایند تا نام کاربری برای آنها ارسال گردد.

نرخ نامه

کلاس آموزشی اداره برق جهت دفاتر شهر همدان ملایر و بهار

به اطلاع کلیه دفاتر شهر همدان امور ۱ و امور ۲ میرسانم کلاس آموزشی خدمات اداره برق در ساعت ۹ صبح  مورخه پنج شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۶ در محل امور ۲ شرکت برق واقع در میدان فلسطین روبرو پمپ بنزین فلسطین برگزار می گردد.

اطلاعیه بسیار مهم

به اطلاع کلیه دفاتر میرسانم جهت ثبت نام مستمری مدد جویی تا حد ممکن از ایجاد ازدحام و شلوغی در دفاتر خودداری شود .و اطلاع رسانی کافی در مورد شرایط اعطای مبلغ مستمری به مدد جویان توسط دفاتر انجام گیرد.و برای خانوار هایی که شامل طرح فوق نیستند ثبت نام انجام نشود.

ثبت نام خدمات جدید وزارت تعاون کار و امور اجتماعی

به اطلاع کلیه دفاتر استان می رسانم خدمت  ثبت نام طرح مستمری مددجویی و بیمه کارگران ساختمانی و بیماران خاص در سایت  www.samanehrefah.ir  فعال شده و کلیه دفاتر استان می توانند فایل آموزشی طرح فوق را از خانم مجیدی در  انجمن  با فلش دریافت کرده و اقدام به ثبت نام متقاضیان واجد شرایط نمایند. نرخ خدمت فوق تا تصویب نهایی در کارگروه برای هر خانوارهاب بالای سه نفر   ۵۰۰۰ تومان و برای خانوار های تا ۳ نفر ۳۰۰۰ تومن می باشد.